• UAB Vidurkis A.Mickevičiaus g.13-3, Šiauliai LT-76341
  • Susisiekite+37068515509
  • Pirm-Penkt 8.00-17.00
Ilgametė patirtis

Apie

UAB „Vidurkis“ — ilgametę patirtį turinti įmonė (viena iš seniausių Šiauliuose)

Už prieinamą kainą teikianti buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo, konsultacijų paslaugas. Jeigu esate iš kito Lietuvos miesto – ne bėda, susisiekite ir aptarsime bendradarbiavimo galimybes. Įmonė įsteigta 1995 metais.
Patikėdami savo buhalterinę apskaitą mums taupysite savo brangų laiką – Jums nereikės rūpintis buhalterijos darbo organizavimu. Pagal pateiktus pirminius dokumentus, Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą tvarkysime savo biure, atstovausime Jūsų įmonei valstybinėse institucijose. Įmonės vadovus konsultuosime apskaitos ir mokesčių klausimais.

       Mūsų įmonės klientų ratas vis didėja, todėl mūsų darbo principai pagrįsti gilinimusi į kiekvieno kliento individualius poreikius ir ilgalaikių ryšių palaikimu, pasirengimu operatyviai spręsti sudėtingas problemas, pasiūlyti praktika pagrįstus sprendimus. Turintiems verslo idėją, tačiau bijantiems susidurti su įmonių steigimo našta, padėsime pasirinkti įmonės juridinio asmens formą bei ją įsteigsime.Garantuojame konfidencialumą!

      Naudojame vieną solidžiausių buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programų „Pragma“, skirtą įmonės apskaitos tvarkymui ir jos veiklos procesų valdymui.
Buhalterinės apskaitos programa „Pragma“ apima atsargų apskaitą, buhalterinę apskaitą, darbo užmokesčio apskaitą, ilgalaikio turto apskaitą, gamybos apskaitą, kasos aparato duomenų apskaitą, kuro apskaitą ir personalo apskaitą. Apskaitos programa turi ryšio su filialais palaikymo funkciją – tai leidžia keistis informacija su nutolusiomis darbo vietomis (pvz. su prekybos taškais ar padaliniais visoje Lietuvoje ar net užsienyje).
Buhalterinės apskaitos programa skirta visų nuosavybės formų įmonių apskaitai tvarkyti ir pritaikyta skirtingą veiklą vykdančioms įmonėms – didmeninės ir mažmeninės prekybos, paslaugų sektoriaus, statybos ar remonto darbus atliekančioms įmonėms, restoranams, kavinėms, įmonėms su kelių rūšių veikla, transporto įmonėms ar viešbučiams.